Arnavut Kremi

 • Arnavut Kadınların Gözdesi!

  Etkisi kullanıcılar Tarafından yorumlandı.

  İbni Sinanın Formülü

  Arnavut kadınlarının beyazlık sırrı olan kremin bu günkü versiyonu ise İbni Sinan'ın formulasyonunu koruyarak sadece günümüz dünyasının bilinen en iyi leke giderici ve beyazlatıcı maddesi olarak bilinen ARBUTİN ile formule edilmiştir.

  Arbutin, böğürtlen özütünden elde edilen saf alpha arbutindir. Mount Sinai Hastanesi'ndeki dermatolojide kozmetik ve klinik araştırma direktörü Dr. Joshua Zeichner . "Deride melanin veya pigment üretmek için gerekli olan tirozinaz adı verilen bir enzimin aktivitesine müdahale ediyor. Bu nedenle, en çok koyu güneş lekelerini beyazlatmak ve genel cildi aydınlatmak amacıyla kullanılan losyonlarda, serumlarda ve tedavilerde kullanılır." olarak ifade ediyor.

  Kaynak

  Aklık kremi, Beyazlatıcı vücut beyazlatma kremi setimizden en iyi sonucu alabilmeniz için mutlaka talimatlar doğrultusunda her gün düzenli kullanmanız gerekir.

  Japonların yapmış olduğu bir araştırma sonrasında cilt lekeleri üzerinde etkili bitkisel arbutin ortaya çıktı.

  Dr. Zeichner, "Arbutin genel olarak kojik asit, C vitamini veya niasinamid gibi diğer cilt parlatıcılarla birbirine benziyor. Hepsi de pigmentasyona yol açan aynı durum üzerinde çalışıyor ve birlikte kullanıldığında daha büyük bir etki yaratıyor" diyor. Hastaların gece kullanmasını, mevcut cilt bakım rutininize kolayca dahil edilebileceğini belirtiyor. Arbutin etkileri alakalı bilimsel makale ;

  http://jpet.aspetjournals.org/content/276/2/765.short

  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3663177/

  İçeriği ve Kullanımı Nasıldır?

  Tek Paketi

  * Kırışıklığı gidermeye

  * Beyazlatmaya

  * Sivilcelere karşı

  * Lekelere karşı yardımcı Arnavut Kremi

  Kullanımı oldukça basittir. Tıpkı normal kremler gibi bir kat cildinize uygulayın. Ve Değişikliği gözlemleyin.

  Arnavut Kremine nasıl sahip olabilirsiniz:

  Arnavuz kremi kapıda ödeme avantajı ile almak için

  hemen tıklayın >>

  Çarşamba, 3 Nisan 2019

  Aklık kremi (arnavut kremi) cilt beyazlatmak amacıyla kullanılan bir kremdir. Direkt olarak cildini beyazlatmak isteyenlerin dışında cildinde çil, kahverengi leke ve diğer tüm cilt lekelerinin giderilmesine yardımcı amaçla kullanılmaktadır. Cildi beyazlatmak amacıyla piyasada satılan Arnavut Kremi, cildi beyazlatmaya yardımcı olarak ciltte oluşan lekeleri de zaman içerisinde azaltmayı amaçlamaktadır. Ancak aklık kremi (arnavut kremi) için bir çok platformda "içerisinde civa var" veya "kullanmayın" şeklinde paylaşımlar yapıldığı görülmüştür. Geleneksel arnavut kremi içerisinde civa kullanılmaktadır, ancak ürünümüz içerisinden hiç bir şekilde CİVA MADDESİ YOKTUR !. Yazımızın amacı aklık kremi (arnavut kremi)'nin ne işe yaradığı ve size ne gibi yardımcı olacağıdır. cilt kremi

0 comments